TABLICZKI ADRESOWE

Chcesz, aby adres, nazwa ulicy, numer twojego domu, działki lub posesji były widoczne, trwałe i estetyczne?

Oferujemy tabliczki adresowe (posesyjne) z nazwami ulic i numerami domów, lokali oraz nazwami firm. Tablice wykonujemy przy użyciu folii ORACAL z serii 551 o wysokiej odporności oraz przedłużonej trwałości (do 8 lat). Możliwe jest wykorzystanie folii o wytrzymałości do 12 lat (951) oraz folii odblaskowej.

Nasze tabliczki adresowe zachowują obowiązujące standardy kolorystyczne i wymiarowe. Robimy również tabliczki według projektu klienta. Za nieoznakowanie budynku grożą kary administracyjne. Zapoznaj się z postanowieniami ustawy (link)

Pamiętaj, że oznakowanie budynku to ważny element bezpieczeństwa np. podczas interwencji straży pożarnej czy pogotowia!

W wersji standardowej folię naklejamy na spienione PCV, materiał odporny na warunki atmosferyczne, łatwy w montażu, estetyczny i lekki.

Istnieje możliwość naklejenia folii na wysokiej jakości mlecznej PLEXi oraz na białym di-bondzie. Ceny ustalane indywidualnie poprzez zapytanie ofertowe.

Nasze tablice reklamowe przygotowane są do łatwego i szybkiego, samodzielnego montażu (w przypadku wszystkich powierzchni płaskich: elewacja, sztachety, płot, szkło itp.) za pomocą specjalnej , dwustronnej, montażowej taśmy piankowej.

Przykładowa cena tablicy adresowej o wymiarach 40 x 35 cm PCV wynosi 60 zł.

Zachęcamy do obejrzenia galerii naszych realizacji.

Wzornik palety FLEXFORMULARZ KONTAKTOWY