OKLEJANIE WITRYN

Oklejanie witryn sklepowych

Folia jest arkuszem silnego laminatu poliestrowego, do którego zastosowano szereg ulepszeń w celu poprawy wyglądu oraz wydajności szyb okiennych. Z jednej strony posiada powłokę, która zapobiega zarysowaniom, zaś z drugiej znajduje się klej, który stosowany jest do połączenia z szybą okna.

Device Frame

Oklejamy witryny:

aplikacjami wyciętymi na ploterze tnącym

folią typu OWV z nadrukiem

foliami dekoracyjnymi (efekt piaskowanego szkła, przydymiona, szronione szkło)

foliami przeciwsłonecznymi (z filtrem UV, z efektem lustra weneckiego)

Pracujemy na materiałach firm:

Folie przeciwsłoneczne

Folia okienna dla budynków kontroluje przepływ energii słonecznej do przestrzeni pomieszczenia, poprawia właściwości izolacyjne okna, a także zapewnia nieskończone możliwości dekoracyjne, a ponadto chroni przed włamaniem w dużej mierze uniemożliwiając całkowite wybicie szyby.

Folia przeciwsłoneczna dla domów i budynków komercyjnych kontroluje promieniowanie słoneczne, redukując nadmierne nagrzewanie, poprawiając widoczność poprzez redukcję silnych odblasków. Praktycznie eliminuje szkodliwe i niebezpieczne efekty promieniowania UV dla naszych oczu, skóry a nawet mebli.

Niskoprzepuszczalna folia przeciwsłoneczna wpływa na wydajność okien budynków, ograniczając nadmierne nagrzewanie, a także odciążając klimatyzację w gorące dni. Dzięki temu możesz oszczędzać cały rok dzięki zmniejszeniu kosztów ogrzewania czy chłodzenia.

Folie ochronne i przeciwwłamaniowe są wiele razy grubsze od standardowych, a więc zapewniają dużo mocniejszą ochronę przed włamywaczami. A w przypadku huraganów, wybuchu czy trzęsienia ziemi działają jak tarcza chroniąc blisko znajdujących się ludzi przed odłamkami szkła.

Dekoracyjne folie okienne zapewniają prywatność, tak ważną podczas konferencji, czy ustaleń projektowych i koncepcyjnych firmy.

Device Frame

Folie dekoracyjne i matowe

Device Frame

Folie dekoracyjne to świetny pomysł na całkowitą zmianę aranżacji wnętrza. Znajdują wiele zastosowań – jako folie na okna, szyby w drzwiach między pomieszczeniami, szyby zakładane w biurach do oddzielania stanowisk pracy. Folie dekoracyjne można przyklejać także na meble – szafki kuchenne, które dzięki foliom zmienią swój wygląd, stoły, które w ten sposób można odnowić, ale również dodatki i akcesoria do dekoracji wnętrz (klosze lamp, parapety, lustra itp.). Folie dekoracyjne są dostępne w wielu interesujących i modnych kolorach i wzorach – desenie geometryczne, motywy kwiatowe, paski, kratki i wiele innych (w tym także wzory wykonane na specjalne zamówienie). Folie dekoracyjne dostępne w naszej ofercie są samoprzylepne i łatwo je przykleić na szybie czy frontach szafek, ale równie łatwo się ich pozbyć, jeśli chcemy zmienić wygląd mieszkania i wymienić folię na nową.

Folie dekoracyjne to świetny pomysł na całkowitą zmianę aranżacji wnętrza. Znajdują wiele zastosowań – jako folie na okna, szyby w drzwiach między pomieszczeniami, szyby zakładane w biurach do oddzielania stanowisk pracy.

Folie dekoracyjne można przyklejać także na meble – szafki kuchenne, które dzięki foliom zmienią swój wygląd, stoły, które w ten sposób można odnowić, ale również dodatki i akcesoria do dekoracji wnętrz (klosze lamp, parapety, lustra itp.).

Folie dekoracyjne są dostępne w wielu interesujących i modnych kolorach i wzorach – desenie geometryczne, motywy kwiatowe, paski, kratki i wiele innych (w tym także wzory wykonane na specjalne zamówienie). Folie dekoracyjne dostępne w naszej ofercie są samoprzylepne i łatwo je przykleić na szybie czy frontach szafek, ale równie łatwo się ich pozbyć, jeśli chcemy zmienić wygląd mieszkania i wymienić folię na nową.

Folie z nadrukiem reklamowym

Do wyróżnienia Państwa witryny niezbędne są folie reklamowe. Najczęściej jest stosowana folia monomeryczna. Jej zalety to trwałość, odporność na wodę, kurz i ścieranie. Jest używana na wydrukach wielkoformatowych, tablicach, planszach.

Warto stosować folię odblaskową, co pozwala na ich odczytanie także nocą. Taka folia jest stosowana na znakach drogowych. Bardzo praktyczna jest folia „one way wision”, stosowana choćby w pojazdach komunikacji miejskiej.

Ma malutkie, gęsto rozmieszczone otworki, dzięki którym przepuszcza światło i nie utrudnia widoczności z wnętrza pojazdu. Natomiast przedstawiona grafika z zewnątrz jest dobrze widoczna.

Taką folię stosuje się też na witrynach sklepów, oknach biurowców itp.

Device Frame
Wzornik palety FLEXFORMULARZ KONTAKTOWY