STRONY WWW

Device Frame

Strony WWW w ofercie stacjareklama.pl

Unikalny wygląd oraz funkcjonalność strony WWW gwarantuje zainteresowanie Państwa produktem lub usługą a także ułatwi promocję firmy w internecie.

Device Frame

Jeżeli kierują Państwo swoją ofertę do klientów zagranicznych stworzenie wielojęzykowej strony internetowej nie jest dla nas problemem.

Oddajemy Państwu gotowy produkt z pełnym dostępem do zaplecza strony lub sklepu. Możliwość bezproblemowej, samodzielnej edycji zawartości strony gwarantuje brak dodatkowych opłat za dodawanie treści, grafik i innych niezbędnych aktualizacji. Gwarantujemy także wsparcie techniczne przez pierwszy miesiąc funkcjonowania strony. Wykonujemy pełną obsługę od wykonania strony po umieszczenie jej na Państwa adresie. Jeżeli nie posiadają Państwo jeszcze adresu doradzimy i zamówimy go.

 • Usługi i zakupy przeniosły się do internetu

  Strony WWW pozwalają pozyskać klientów z terenu całej Polski

 • Zbudujemy Twoją stronę

  Nie sprawia nam różnicy czy jest to witryna czy sklep internetowy

 • Pozycjonowanie Twojej strony w google

  Potrafimy także pozycjonować strony internetowe wynikach wyszukiwania

SEO – procesy zmierzające do osiągnięcia przez dany serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów i fraz kluczowych. Proces pozycjonowania jest elementem szeroko pojętego marketingu internetowego. Pozycjonowanie opiera się na ciągłym poznawaniu mechanizmów rządzących wyszukiwarkami i dostosowywaniu kodów serwisów internetowych do aktualnych algorytmów wyszukiwarek w celu poprawienia pozycji danego serwisu na liście wynikowej.

 • Używamy open source

  Nie ponoszą państwo dodatkowych opłat związanych z koniecznością zakupu licencji

 • Responsive Web Design

  Twoje strony www | sklepy dostępne na każdym urządzeniu

 • Migracja między serwerami

  Jeżeli zajdzie taka potrzeba przeniesiemy Twój hosting wraz z pocztą

Responsive Web Design – technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów. Strona tworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na małych i dużych ekranach.

ZOBACZ NASZE REALIZACJE

KONTAKT

mail

kontakt@pracujenadtym.pl

telefon

+48 668 497 679

Prosimy kontaktować się drogą mailową lub telefoniczną.

Wzornik palety FLEXFORMULARZ KONTAKTOWY