PRZYCIEMNIANIE SZYB

Oferujemy przyciemnianie szyb samochodowych folią najwyższej jakości. Używamy wielowarstwowych, dedykowanych folii, uznanych amerykańskich producentów, zawierających warstwy pochłaniające promieniowanie UV oraz warstwy zapobiegające zarysowaniom. Dzięki temu odporność folii na uszkodzenia mechaniczne oraz blaknięcie wynosi do 10 lat!

Częstym stereotypem jest opinia, że aplikację folii każdy może wykonać samemu. Folia do przyciemniania szyb jest jednak trudnym materiałem, a powierzchnia szyb samochodowych zazwyczaj jest obła. Aplikacja folii, a szczególnie jej kurczenie do kształtu szyby wymaga nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale także dedykowanych do tego narzędzi, dlatego też samodzielne próby przyciemniania szyb, zazwyczaj kończą się stratą pieniędzy, czasu i nerwów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, które wykonujemy w siedzibie firmy w Legionowie.

BEZINWAZYJNE PRZYCIEMNIANIE SZYB

(BEZ DEMONTAŻU TAPICERKI SAMOCHODOWEJ)

*NIE DOTYCZY WSZYSTKICH MODELI SAMOCHODÓW

Co zyskujesz przyciemniając szyby w swoim pojeździe?

Redukcję szkodliwego promieniowania UV do 99%

Ochronę wnętrza samochodu (folia zapobiega blaknięciu tapicerki i plastików)

Utrzymanie chłodu w środku pojazdu w upalne dni, zwiększenie wydajności klimatyzacji, a tym samym zmniejszenie spalania.

Poczucie prywatności

Folia jest arkuszem silnego laminatu poliestrowego, do którego zastosowano szereg ulepszeń w celu poprawy wyglądu oraz wydajności szyb samochodowych. Z jednej strony posiada powłokę, która zapobiega zarysowaniom, zaś z drugiej znajduje się klej, który stosowany jest do połączenia z szybą samochodową.
Folia przeciwsłoneczna dla szyb samochodowych wybiórczo kontroluje przepuszczanie promieni słonecznych do samochodu, przez co ogranicza temperaturę wewnątrz. Folia poprawia widoczność i bezpieczeństwo kierowcy poprzez redukcję ostrych odblasków, a także praktycznie eliminuje szkodliwe i niebezpieczne efekty promieniowania UV, zapewniając ochronę oczom i skórze.
Ponieważ energia słoneczna złożona jest z promieni UV, światła widzialnego oraz promieniowania podczerwieni, nasza zaawansowana folia została zaprojektowana tak, aby niezależnie kontrolować przepuszczanie tych trzech zakresów promieniowania słonecznego oraz sprostać najwyższym wymaganiom klientów. Możesz wybrać folie, które filtrują tylko promieniowanie nadfioletowe (UV),
redukują światło widzialne poprawiając widoczność oraz wygląd samochodu, blokują zarówno promieniowanie UV jak i podczerwone.
Wzornik palety FLEXFORMULARZ KONTAKTOWY